Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
  • Text Hover
                                                                  Монтажні роботи 

     У Майстерні реклами RETEM Ви маєте змогу не тільки замовити рекламну вивіску, а й скористатися нашою послугою монтажних робіт. Адже недостатньо виготовити якісну рекламну конструкцію, важливо також правильно і надійно повісити вивіску. Зовнішню рекламу - вивіску, лайтбокс або об'ємні літери кріплять на фасад будівлі або дах, балкони, кіоски, МАФи і т.д. Монтаж вивіски в починається з того, що наші фахівці проводять ретельні виміри на місці установки, враховують особливості поверхні та підбирають кріплення, які максимально підходять цим умовам . У деяких випадках для монтажу вивіски потрібна додаткова конструкція, яку ми також можемо виготовити.
Погодні умови не завжди ідеальні, тому важливим фактором при монтажі є надійність кріплень. Ми пропонуємо скористатися такими нашими послугами: виїзд фахівця на замір об'єкта, виїзд на діагностику, монтаж банера, монтаж несвітлової вивіски, монтаж і підключення світлової вивіски. Від якості монтажу в значній мірі залежить довговічність і зносостійкість вивіски, а також зручність експлуатації. Монтаж є процесом, який вимагає найсуворішого дотримання технології та правил безпеки для довговічності експлуатації.
Наші фахівці мають великий досвід в сфері виготовлення та монтажу рекламних конструкцій, монтажу об'ємних літер та інших рекламоносіїв, слідуючи всім принципам якості, що робить співпрацю з нами зручною і вигідною.
    Демонтаж вивісок і об'ємних літер.
Зняття вивіски - процес не менш важливий і відповідальний, ніж її установа. Якісний демонтаж зовнішньої реклами в більшості випадків дозволяє зняти вивіски або складні конструкції таким чином, щоб потім їх легко було встановити на іншому об'єкті. Найчастіше демонтаж вивісок та рекламних конструкцій потрібен в ситуації, коли компанія переїжджає на інше місце або планує замінити стару конструкцію новою, більш сучасною. Наші монтажники виконають всі Ваші побажання і вказівки щодо демонтажу зовнішньої реклами, вивісок, банерів, табличок.
    Ціна на монтаж і демонтаж вивіски, об'ємних літер або іншої рекламної конструкції визначається на місці об'єкта і залежить від складності робіт, розміру вивіски і умов монтажу. Вартість монтажу також залежить від того, який вид зовнішньої реклами встановлюється. Установка і демонтаж конструкцій нашими фахівцями відрізняється оперативністю і дозволяє зберегти привабливий зовнішній вигляд рекламної вивіски. Ми здійснюємо монтаж і демонтаж вивісок для магазинів, торгових центрів, салонів, стоматологічних та косметологічних клінік, салонів краси, ресторанів і барів, тощо.