Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
Дизайн приміщень.  

    Розробка дизайну офісу починається з розгляду головного питання - призначення якого приміщення буде виконувати. Якщо це офіс для якоїсь відомої компанії, як правило, все, що потрібно - для обчислення місця, що найкраще відповідає умовам, визначеним клієнтом. У цьому випадку всі принципи робочого процесу вже відомі.
Якщо немає точної інформації (наприклад, проектування офісів для оренди в новобудові) або клієнт не впевнений, що йому потрібно, то необхідно роз’яснити деякі важливі питання до розробки дизайну інтер’єру офісу. :
- які завдання будуть вирішувати простір?
- якщо буде загальна кімната прийому, де будуть розміщені зали для засідань і в якій кількості, де буде розміщене обладнання та як будуть організовані служби безпеки?
- який тип розташування приміщень їм найбільше підходить: коридор і багато кімнат або один великий зал з багатьма перегородками?
- якщо є потреба в парковці перед офісом?
- якщо офісний центр потребує власного незалежного джерела живлення? Де буде розташоване це      джерело? Як взаємодіють первинні та резервні схеми?
- якщо всі офіси повинні відповідати класу "А"?
- як часто планується змінювати інфраструктуру офісів?
- як будуть влаштовані конференц-зали? Яка кількість кімнат, необхідних у будівлі?
- чи повинні бути передбачені фуршети / їдальні?
- чи існують якісь особливі вимоги до управлінських кабінетів?
    Звичайно, відповіді на ці питання далеко не повністю окреслюють можливі проблеми в процесі оформлення офісу. Однак вони допоможуть створити основу для майбутніх внутрішніх офісних приміщень, які відповідають заданим вимогам.

  Етапи дизайну офісу
  1. Ескізний дизайн. Розробляючи ескізний дизайн офісу, інженери-дизайнери та архітектори виконують функціональне зонування простору, приймають рішення щодо планування простору. Цей дизайн виконаний як з ручною графікою, так і за допомогою 3D моделювання, завдяки чому можна побачити в прямому ефірі дизайн інтер’єру майбутнього офісу.
  2. Затвердження. На цьому етапі ескізний проект затверджується з клієнтом і проводиться спільна редакція дизайну інтер’єру відповідно до побажань клієнта.
  3. Офісна робоча конструкція. Розроблено набір робочих креслень для всіх, хто бере участь у процесі оформлення офісу.
  4. Специфікація. Наші фахівці складають загальний перелік матеріалів, аксесуарів, меблів та інших предметів, необхідних для проекту; вони також розраховують проектну вартість.
  5. Авторський нагляд. Наші фахівці уважно стежать за дотриманням термінів та якості реалізації дизайну дизайну інтер'єру офісу.
    Офісний дизайн повинен бути поєднанням неповторного стилю компанії та максимально комфортного робочого середовища для працівників. Кожна деталь продумана в процесі розробки дизайну офісу: структура зон та їх функціональність, освітлення, кольори, компонування та технічне оснащення робочих місць.
   Фахівці компанії RETEM співпрацюватимуть з вами для розробки ідей щодо: оформлення інтер'єру офісу та розміщення джерел світла; концепція внутрішнього простору та організація робочого місця; оздоблення всіх приміщень (головний офіс, конференц-зал, зал для засідань). Ми розробимо дизайн офісу ефективно та оперативно, відповідно до всіх ваших побажань.