Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
Розробка дизайн проекту
     Майстерня реклами RETEM здійснює розробку дизайн проектів офісних приміщень, заміських будинків і котеджів, квартир, ресторанів і кафе, комерційних приміщень. Розробка дизайн проекту є складним завданням, оскільки для цього потрібні навички і знання в області архітектури, будівництва, стилю, конструювання та живопису.
     Дизайн приміщення різних компаній, магазинів, кафе повинен відображати концепцію фірми і вид її діяльності, бути цікавим і зрозумілим для потенційних клієнтів, а так само створювати ефект приманки. Цікавого і привабливого дизайну вимагають не тільки рекламні вивіски, а й банери на фасадах будівель, вітрини магазинів і салонів, а також поліграфічна продукція. Якщо на рекламній вивісці найчастіше зображують логотип і назву компанії, то на банерах або вітринах потрібно обов'язково зазначити сферу послуг або виконуваних робіт, групу товарів або виділити особливості тієї чи іншої компанії. Важлива не тільки інформація, яка зображена на рекламному носії, але і те, як ця інформація подана споживачеві. Шрифти повинні бути не тільки красивими, але і читабельними. Кольори повинні бути яскравими і соковитими, але при цьому вони мають поєднуватися між собою, створюючи тим самим гармонійну загальну картину. Контакт аудиторії з рекламою дуже короткочасний, тому дизайн зовнішньої реклами повинен бути яскравим і незабутнім, щоб виділити Вашу компанію серед конкурентів.
    
 Якщо потрібне не тільки дизайнерське рішення, а і втілення задумки в реальність, то всі роботи виконуються «під ключ» швидко і якісно.
     
Наша компанія пропонує послуги всіх видів дизайну:
- дизайн рекламних банерів і вуличних розтяжок;
- дизайн вивісок;
- розробка дизайну лайтбоксів, об'ємних літер та інших рекламних носіїв;
- дизайн рекламного оформлення вітрин;
- розробка дизайну вхідних груп;
- інтер'єрний дизайн: офісні приміщення, ресторани, кафе, комерційні приміщення, тощо;
- комплексний дизайн проект будинків, котеджів, квартир.