Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
Вхідна група 
    
    Вхідна група характеризується сукупністю рекламних елементів, які створені для того, щоб виділити вхід в магазин, салон, аптеку, торговий центр, офіс, тощо. Вхідна група в Києві є рекламно-архітектурною композицією, яка виконує не тільки функцію вхідної вивіски, а також несе більш складне конструктивне рішення. У проект вхідної групи часто входить повна або часткова обшивка фасаду, навісу, декоративне облицювання дверей і стін, вивіска і інші рекламні елементи, а також додаткове освітлення. Максимально продуманий дизайн та професійне оформлення вхідної групи є дуже важливим в рекламному оформленні компанії.      Якщо оформити вхід яскраво і креативно, то інтерес до Вашої компанії гарантований. Коли Ви вирішуєте замовити оформлення вхідної групи, то варто враховувати те, що вона повинна створювати вигляд єдиного цілого, і при цьому гармонійно поєднуватися з архітектурою будівлі, де розташована.

   Дизайн і виготовлення вхідних груп
   Завдяки сучасним технологіям в сфері зовнішньої реклами, а також використанню і поєднанню різних матеріалів, при оформленні вхідної групи можливо втілити практично будь-які творчі задумки дизайнера і побажання замовника. В результаті злагодженої роботи дизайнера і інженера, вхідна група створює єдиний архітектурний ансамбль, який просто не має права лишитися непоміченим. Бонусом до функції візуальної естетичності є цілком практичне призначення - захист вхідної зони від впливу зовнішніх факторів. Вмонтоване освітлення є не тільки додатковим естетичним акцентом декору над входом, а й освітленням вулиці в нічний час.
    Таким чином, оформлення вхідних груп є комплексом робіт по встановленні рекламних конструкцій і облицюванні фасаду біля входу в будівлю для надання естетичного і функціонального зовнішнього вигляду.
    Виготовлення вхідної групи починається з формулювання замовником того, що він хоче бачити і як собі це уявляє. На даному підгрунті створюється дизайн-проект з візуалізацією денного і нічного видів рекламного оформлення з прив'язкою до об'єкта. При створенні вхідних груп ми використовуємо свій багаторічний досвід в оформленні та виготовленні вивісок, вхідних груп магазинів, салонів краси, аптек, офісів. Кожен проект з оформлення вхідної групи є ексклюзивним, тому потрібна розробка індивідуального дизайну з ретельним опрацюванням всіх деталей. Гарне оформлення вхідної групи є яскравою візитною карткою компанії, яка здатна підвищити лояльність клієнтів. Вона допоможе зробити назву фірми або бренд більш відомим, адже перше враження про компанію складається саме з того, як виглядає екстер'єр будівлі, де розташований офіс або магазин. Це також впливає на рішення партнерів про співпрацю з Вашою компанією.

Майстерня реклами RETEM займається виготовленням вхідних груп різної складності. Ми працюємо як «під ключ», починаючи від розробки дизайн-проекту і завершуючи його монтажем на об'єкті, так і виконуємо окремі елементи вхідної групи - вивіски, логотипи та об'ємні літери.

    Якщо вирішили замовити оформлення вхідної групи, то зверніться до нашої компанії і Ви отримаєте:
   - креативний і привабливий дизайн;
   - можливість розмістити на вхідній групі безліч різноманітних рекламних елементів, таких як об'ємні літери, світлодіодна вивіска, лайтбокс та інші об'єкти зовнішньої реклами;
   - презентабельний солідний екстер'єр і довговічність рекламних конструкцій;
   - доступна ціна;
   - якість виконаних робіт;
   - індивідуальний підхід до кожного замовлення.