Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
Інтер'єрний логотип                
  
   Інтер'єрний логотип є невід'ємним елементом оформлення офісів, магазинів, торгових центрів, ресторанів, зон ресепшн. Об'ємний логотип компанії, який виконаний у фірмовому стилі буде органічно поєднуватися з іншими видами реклами, створювати унікальний і неповторний стиль, а також виконувати свою безпосередню функцію - підтримувати імідж компанії або бренду на високому рівні і залучати клієнтів.
   Виготовлення логотипів
   Логотип в інтер'єрі може бути виконаний як в бюджетному, так і в більш дорогому варіантах. Простий і доступний варіант виконання - це логотип з пінопласту або ж плоский логотип у вигляді таблички. Але навіть такі, відносно бюджетні варіанти виготовлення логотипів, можуть виглядати цікаво при правильному підборі матеріалів і якісному виконанні. До більш дорогих, однак і більш ефектних варіантів інтер'єрних вивісок, відносять: плоский логотип з акрилу, об'ємний логотип з ПВХ або акрилу, об'ємні літери з підсвічуванням або несвітлові об'ємні літери, псевдооб'ємні літери з акрилу, логотип на підкладці з прозорого акрилу (оргскла), об'ємні літери на підкладці з композиту і ще безліч варіантів. Інтер'єрний логотип також класифікується за використаннім різних способів освітлення. Так, наприклад, Ви можете замовити логотип з внутрішньою підсвіткою або з контражурною підсвіткою.
     Інтер'єрні логотипи - це вид інтер'єрної реклами зі своїми особливостями і специфічними вимогами. Виготовлення інтер'єрних логотипів і вивісок вимагає особливо якісного виконання, адже така реклама знаходиться в близькому візуальному контакті з людьми - на стіні офісу, над зоною ресепшн, в торговому залі або на стіні магазину, або бутіка. Найпоширенішими варіантами виготовлення є об'ємні літери з внутрішньою підсвіткою або несвітлові логотипи. Інтер'єрні вивіски можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як ПВХ, кольоровий акрил, композит, пінопласт. Але найбільш виграшним варіантом буде використання поєднань різних матеріалів. Як джерело освітлення на сьогоднішній день найбільш популярним і ергономічним варіантом можна назвати світлодіодне підсвічування.
Якщо Ви вирішили замовити інтер'єрну вивіску, то потрібно враховувати, що така рекламна конструкція повинна максимально відповідати місцю розміщення. До уваги слід прийняти саме приміщення, місце розміщення логотипу і поверхню, на яку буде монтуватися вивіска. Важливу роль також відіграє правильний підбір кріплення, щоб воно було надійним і не впадало в очі, оскільки інтер'єрна вивіска знаходиться в безпосередній близькості до аудиторії. У зоні ресепшн відмінно виглядатиме об'ємний логотип компанії, в залі магазину або салону краси – світловий логотип з акрилу.
    Переваги інтер'єрного логотипу:
   - ідентифікація компанії
   - підтримання корпоративного іміджу
   - просування бренду
   - лояльність клієнтів
   - доповнення інтер'єру
    Інтер'єрні вивіски мають певні переваги, порівняно з об'єктами зовнішньої реклами. Даний елемент зовнішньої реклами розміщуюють всередині приміщень, де немає загрози негативного впливу факторів зовнішнього середовища, таких як сонце, вітер, дощ, мороз і перепади температури. Тому можна без ризику використовувати різні матеріали і реалізовувати неординарні творчі ідеї.        Особливість інтер'єрної реклами в тому, що вона знаходиться увесь час в полі зору і близько від споживача, тому до неї застосовують особливі вимоги. Інтер'єрні вивіски і логотипи повинні бути бездоганними і якісно виконаними, незалежно від розміру і виду рекламної конструкції. У Майстерні реклами RETEM Ви можете замовити логотип на стіну в будь-якому виконанні із застосуванням різних матеріалів на вибір, з підсвічуванням і без, з самостійним вибором кольорів, які будуть максимально відповідати брендбуку Вашої компанії.