Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
Виготовлення світлових коробів
Лайтбокси - світлові короби для зовнішньої реклами - це один з найпоширеніших видів світлового короба (лайтбоксу). В такому світловому коробі передня панель (обличчя конструкції, на ній відображається рекламна інформація у вигляді написів і зображень) складається з акрилового скла (воно ж оргскло). Що ж таке світловий короб? У чому його переваги щодо інших технологій виготовлення реклами? Світлові короби або лайтбокси вкрай зручні об'ємні конструкції, задня панель яких оснащена підсвічуванням, а передня виготовлена ​​з матеріалу, що пропускає світло. Саме на передню панель і наноситься рекламне зображення. Світлові короби, завдяки своїй помітності і відносній дешевизні, є одним з найбільш ефективних варіантів зовнішньої реклами, яким користується більшість компаній і організацій. Крім того, світлові короби досить мобільні і можуть бути встановлені прямо в приміщенні, наприклад, в якості меню-борда.

КОМПОЗИТНИЙ СВІТОВИЙ КОРОБ
Композитний світловий короб - це один з найбільш дорогих світлових коробів. Має респектабельний, естетичний зовнішній вигляд. Виготовляється із застосуванням високоточного обладнання та сучасних технологій. Як матеріал, для виготовлення світлового короба, використовується алюмінієва композитна панель (дібонд, алюкобонд). Даний матеріал морозостійкий, не змінює свої властивості під впливом сонячного світла і добре переносить вологу. Це дає можливість використання світлового короба не тільки всередині приміщень, а й для зовнішньої реклами. Передня панель фрезерованного композитного світлового короба непрозора. Ефект світлового короба досягається за допомогою прорізів в панелі, виконаних лазером або методом фрезерування. В отримані прорізи світлового короба вставляються об'ємні букви з акрилового скла товщиною від 10 до 20 міліметрів.

БАННЕРНИЙ КОРОБ
Світловий короб (лайтбокс) з лицьовою частиною транслюцентного банер застосовується, як правило, для зовнішньої реклами. Використання в якості особи транслюцентного банерній тканині дає можливість збільшити лайтбокс до максимальних розмірів і зробити ваш світловий короб великогабаритним. Крім того, банерна тканина має високий показник світлопропускання. Дана характеристика матеріалу дозволяє рекламної інформації розміщеної на банері залишатися яскравою, не знижуючи насиченості кольору в будь-який час доби, як днем, так і з включеним підсвічуванням у вечірній, нічний час. Банерна тканина світлового короба покривається з обох сторін глянсовим акрилом, що значно розширює можливості друку на тканині: застосувати можна, як односторонній друк, так і двосторонню для отримання соковитих, неповторних відтінків кольору. Банерна тканина на світловому коробі стійка до впливу УФ-променів і витримує температурний режим від -30С до + 70С, це властивість дозволяє продовжити термін використання тканини. Зручність застосування транслюцентного банерній тканині в якості особи світлового короба полягає ще й в тому, що тканина дуже легко замінити. А невисока ціна на банерну тканину значно знижує кінцеву вартість світлового короба.