Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
Монтаж банерів
    Термін служби рекламної конструкції залежить не тільки від якості використовуваних матеріалів. Значну роль відіграє і монтаж банерів. Дуже важливий підхід до установки з урахуванням формату конструкції, її місця розташування. Уникнути пошкоджень графіки може продуманий спосіб кріплення, який підбирається для кожного конкретного випадку індивідуально. Метод установки передбачається ще на етапі розробки конструкції. Тому дуже важливо, щоб виготовлення і монтаж реклами виконувала одна організація.
     Зовнішній монтаж банерів
     Монтаж зовнішньої реклами виконується різними способами, які залежать від маси і розміру. Край полотна банера підвертають і прошивають подвійним швом або ж вкладають банерну стрічку. Потім по периметру встановлюють люверси через 30 сантиметрів. По всій довжині банер обтягається тросом. Монтаж рекламних банерів солідних розмірів здійснюється з використанням нейлонової стрічки, що значно підвищує їх міцність. У деяких випадках доцільно застосування пружинних кріплень, які рівномірно розподіляють навантаження на всі вузли.
     При монтажі зовнішньої реклами на фасад будівлі особлива увага приділяється мінімалізації зазору між конструкцією і стіною. Невелике вільний простір зменшує навантаження на полотно при сильних поривах вітру. Для фіксації в таких випадках використовуються анкерні болти або штифтові кріплення. Їх загвинчування в стіну можливо тільки після узгодження з власниками будівлі.
   Альтернативним способом монтажу банерів служить установка тросів, до яких згодом і кріпиться реклама. Він використовується не тільки на фасадах, а й при установці на вулицях. Наприклад, перетяжки розміщують над проїзною частиною і пішохідними алеями. При цьому монтаж рекламних банерів здійснюється до металевих тросах, натягнутих між опорами.
Матеріали придатні для монтажу:
 - ламіноване вінілове полотно
 - лите вінілове полотно
 - вінілова сітка
Ламіноване полотно використовується при невеликих площах монтажу - до 30 м2. Литий вініл використовується при монтажі від 30 до 100 м2. При обсягах понад 100 метрів використовується сітка.
Інтер'єрний монтаж банерів
    На відміну від зовнішньої інтер'єрна установка досить проста. На стіну банери монтуються за допомогою потiм за допомогою дюбелей люверсов, шурупів з шайбами. Для короткочасного розміщення застосовуються спеціальні системи кріплень. Стенди та кронштейни дозволяють продовжити термін служби багаторазово використовуваної реклами. Такі системи кріплень співробітники компанії «RETEM» рекомендують всім своїм клієнтам, що замовляють виготовлення і монтаж реклами для участі в різних заходах. Тоді частий демонтаж не приносить шкоди банеру, завдяки чому він може використовуватися на численних виставках, ярмарках, корпоративах.