Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
Оформлення вітрин
     
     Оформлення вітрин аплікацією плівками - популярний і оперативний спосіб оформлення інтер'єру бутіка, кафе або торгового центру. Великий плюс оформлення аплікацією плівками полягає в тому, що її можна здійснити в короткі терміни і за недорогою ціною.
     Аплікація плівками - хороший спосіб оформити вітрини бутіка, скляні перегородки та вікна в офісі. Вирізана на плоттері плівка - це спосіб вигідно, просто та оригінально повідомити клієнту потрібну інформацію або просто привернути його увагу. Таке оформлення вітрин є необхідним елементом успішної і щоденної реклами. Так само таке оформлення вітрин підходить при проведенні рекламних акцій або сезонного оформлення.
     Вітрини оформлені такою плівкою будуть залучати нових клієнтів, а здатність такої плівки витримати вітер, дощ і сніг, збереже якість друку. Плівка витримує і значні температури, вона може триматися на вітрині як в -40, так і в +80.
    Найпростіший спосіб прикрасити вітрину або зробити з неї аффективную частина реклами - плотерна різка. В силу економічності і високої оперативності, такий спосіб є найпопулярнішим.
Компанія "RETEM" розробить для вас індивідуальний дизайн з урахуванням всіх ваших побажань, зробить різання і обклеювання вітрин. Все це ми можемо запропонувати Вам за привабливою ціною і виконати роботу в найкоротші терміни.