Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
Широкоформтний друк 
   
    С всім бажаючим пропонується широкоформатний друк, який дозволяє вирішувати різні завдання, пов'язані зі створенням великих зображень і поліграфічних виробів великого розміру. За інтер'єрної широкоформатного печаткою прийнято мати на увазі створення поліграфічних виробів з дозволом в 1440 dpi і вище. Цю технологію також називають «фотографічної», що максимально розкривати суть - максимальна якість і деталізація одержуваного зображення (приблизно таке ж, як і на простих фотографіях). За рахунок цього, навіть якщо підійти до зображення впритул, малюнок буде гранично чітким і на ньому не буде видно плями і точки, які дуже помітні при найближчому розгляді, якщо для створення великоформатних виробів використовувалося традиційне офсетне або цифрове друкарське обладнання.
Також при використанні інтер'єрної широкоформатного друку використовуються спеціальні чорнило - не такі ж, як у випадку зі створенням вуличної поліграфічної реклами. Якщо вуличні банери роблять з використанням сольвентних фарб, то для побутового використання застосовується так званий «екосольвент». Екосольвентні фарби за рівнем стійкості і передачі кольору не поступаються своїм «вуличним» аналогам, але, разом з цим, вони не завдають шкоди довкіллю і безпечними для здоров'я людини, що при декоруванні заміських будинків, квартир і офісів вкрай важливо.
Основні різновиди
    Інтер'єрна широкоформатний друк може використовуватися в самих різних сферах і для декорування домашніх, громадських, комерційних приміщень. Залежно від того, які завдання будуть вирішувати створювані поліграфічні вироби, підбирається і матеріал, на який наноситься зображення. Сьогодні поширені: плівка, полотно, банерна тканина, фотопапір, стека.
Плівка. Застосовується для оформлення квартир і інших житлових приміщень. З її допомогою оформляються кухонні фартухи, скляні перегородки. Може використовуватися і в комерційній сфері (наприклад, для оформлення вітрин і світлових коробів, виготовлення наклейок).
Банерна тканина. Використовується для створення банерів, які передбачається розмістити всередині будівель і приміщень: афіші, плакати, мобільні стенди та інші інформаційно-рекламні носії, на які зображення потрібно нанести з високою роздільною здатністю, тому що зацікавлені особи будуть переглядати їх з досить близької відстані.
Шпалери. Молоде, але вкрай популярний напрям широкоформатного друку. Як правило, подібні поліграфічні вироби створюються за індивідуальними замовленнями, що дозволяє отримати клієнтам друкарні оригінальну і ідеально підходить під інтер'єр поліграфічну продукцію.