Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
Таблички
    
    Інформаційні таблички виконують дуже корисну функцію - вони доносять до цільової аудиторії важливу інформацію і спрощують пошук, а так само створюють сприятливе враження про організацію. Таблички з логотипом компанії, з номерами кабінетів і назвою відділів, особливо якщо вони виконані в одному стилі, будуть створювати цілісний образ успішної і серйозної фірми.
   Виготовлення фасадних і офісних табличок
    Різноманітні види табличок оточують нас буквально всюди, ми бачимо їх на будинках, де розташовується інформація про адресу, на фасадах різних будівель нас зустрічають таблички з назвою організації або фірми, тощо. Офіс неможливо собі уявити без навігаційних табличок, табличок з номером кабінету і назвою відділу. Серед безлічі варіантів виконання можна виділити пластикові таблички і алюмінієві (таблички з композиту). Вони бувають великих і малих розмірів, стандартними і креативними. Все залежить від сфери діяльності компанії, місця установки і функціонального призначення. Але об'єднує всі таблички один важливий фактор - вони несуть інформацію, їх виготовлення займає небагато часу і не вимагає ґрунтовних вкладень.
    Фасадні таблички несуть інформацію про місцезнаходження компанії і її діяльність (назва організації, логотип, режим роботи, адреса). Встановлюються фасадні вивіски і таблички на стіну поряд з входом або на вхідній групі. Майстерня реклами RETEM пропонує Вам виготовлення фасадних табличок різних видів, виходячи з побажань і бюджету замовника.
    Інформаційні таблички зазвичай повідомляють інформацію щодо правил поведінки в приміщеннях (наприклад, таблички «куріння заборонено», «ведеться відеоспостереження») і рекомендації щодо поводження з об'єктами (інформаційні таблички «висока напруга», «небезпечний вантаж» і т.д). Інформаційні таблички є незамінними в будь-якій сфері діяльності і в побуті, адже вони грають важливу роль в житті сучасної людини.
     Пластикові таблички є найпопулярнішими серед замовників, які цінують категорію «добре і недорого». Вартість виготовлення табличок із пластику невисока, а фантазія дизайнера і замовника необмежена нічим, так як на пластик можливо нанести зображення та інформацію різними технологіями.