Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
 Штендери
   
    Серед інших послуг Майстерня реклами RETEM пропонує виготовлення рекламних штендерів. Штендер є мобільною, і тому зручною для перенесення, односторонньою або двосторонньою рекламною конструкцією. Це один із найпростіших і доступних видів зовнішньої реклами. Основа конструкції виготовляється з металевого профілю і забарвлюється в будь-який колір, обраний замовником. Рекламне поле може бути виконане з оцинкованого металу, алюмінієвого композиту або пластику ПВХ. Поверх основи рекламного поля виконується поклейка плівки oracal з повнокольоровим друком або ж аплікацією.          Розміри рекламного поля можуть бути як стандартними – 60 х 80 см, так і виконані за індивідуальним замовленням.
    Штендери встановлюються поруч з магазинами, кафе, точками обміну валют, квітковими кіосками або офісами для інформування перехожих. Також штендер може нести додаткову інформацію про товари, послуги, акції, знижки і сезонні пропозиції. Штендер може встановлюватися в різних місцях вулиці або всередині торгових павільйонів. Інформацію, яка знаходиться на штендері, легко можна замінити не витрачаючи багато коштів.
    Фігурний штендер - це конструкція нестандартної форми, що імітує вид різних товарів (предметів) або персонажів. Фігурні штендери виготовляються з фігурно-вирізаного пластика ПВХ або композиту з нанесенням рекламного зображення. Така рекламна фігура ефектно виглядає як на вулиці, так і всередині приміщення.
Для того, що б замовити штендер досить обрати його модель (Т-подібний штендер, А-подібний штендер, фігурний штендер), надати макет або замовити розробку дизайн-макету у нас, зробити передоплату і забрати готовий штендер.