Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
Виробництво
    Наше власне виробництво
    Запорука успіху для нашої рекламно-виробничої компанії є:
 - кваліфіковані та досвідчені співробітники,
 - великий парк необхідного обладнання та ручного інструменту для якісного   
 - виготовлення зовнішньої реклами та фасадних вивісок,
 - великі виробничі цехи.

Наші великі виробничі можливості дозволяють оперативно і якісно вирішувати найважчі і вишукані рекламні завдання наших клієнтів і надавати послуги з виготовлення зовнішньої реклами, комплексному оформленню АЗС і облицювання будівель композитом. Наявність власних виробничих потужностей дозволяє нам також пропонувати замовникам конкурентоспроможні ціни, що не менш важливо в нинішній непростий час.
 
 
У нас на виробництві є наступний парк обладнання:
 
 - Фрезерний верстат (для розкрою і фрезерування листових матеріалів).
 - Лазерний верстат (для розкрою і гравіювання акрилу).
 - Верстати для роботи з листовими композитними матеріалами.
 - Все необхідне обладнання для виготовлення зварювальних конструкцій.
 - Формувальний верстат (для швидкого і якісного виготовлення великої кількості об'ємних літер).
 - Прокатні вальці (для вальцювання композиту і виготовлення колон з композиту і світлових коробів, що мають радіусне підставу).
 - Гнучкий верстат (для гнучкі оргскла).
 - Необхідний інвентар для роботи з вініловими плівками.
 
   Всі співробітники нашої рекламно виробничої компанії «Ретем» є досвідченими і навченими фахівцями, які мають великий досвід в виготовлення зовнішньої реклами, рекламному оформленні АЗС, облицювання фасадів композитом.
    
   Ми виготовляємо зовнішню рекламу на території України. У нас є все необхідне для виконання складних і великих робіт з виготовлення та виробництва зовнішньої реклами в Києві і області. Телефонуйте нам, і ми з радістю проконсультуємо Вас і відповімо на всі ваші запитання, які стосуються виробництва та виготовлення зовнішньої та інтер'єрної реклами.
    
   Також хотілося б відзначити, що виготовлення зовнішньої реклами в Києві - це ручна робота і кожен виріб або виконана робота - це свого роду ексклюзивна робота. Тому довіряйте цю роботу тільки професіоналам і компаніям у яких є своє виробництво і кваліфіковані співробітники в штаті. Тому що вивіски, об'ємні літери, стелли та інші продукти виготовлення зовнішньої реклами стоять пристойні гроші. І до вибору підрядника необхідно підходити дуже ретельно!