Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
вул. Академіка Кримського, 27 +(095) 460-90-30
Вивіски, фасадні вивіски
    Яскрава вивіска - важливий фактор, який формує перше враження про будь-яку фірму. Адже всі ми знаємо, що дорога упаковка дозволить продати товар дорожче. Не має значення де буде розміщуватися рекламна вивіска, на фасаді будівлі, на вулиці або всередині торгового центру, вона все одно результативно приверне увагу потенційних клієнтів. Якісно виготовлена вивіска, яка ще й має оригінальний дизайн, здатна не тільки привернути увагу, але і зачарувати відвідувача. Люди легко запам'ятають назву вашої компанії і обов'язково звернуться до вас за послугами або товарами. Закономірно, що особливу увагу людей привертають красиві яскраві вивіски з цікавим дизайном. Це не тільки простий і ефективний спосіб реклами Вашого бренду, а й інструмент навігації, що говорить клієнтам де знаходиться Ваша компанія.
    Виготовлення фасадних вивісок
    Залежно від місця розміщення, потреб і бюджету, маєте змогу обрати який вид зовнішньої або інтер'єрної вивіски підійде саме Вам і Вашій компанії. Це може бути світлова або несвітлова вивіска. Світловий варіант найчастіше застосовується при виготовленні фасадної вивіски, а для внутрішнього розміщення в інтер'єрі може підійти і несвітлова, оскільки наявність постійного освітлення в приміщенні забезпечує видимість вивіски для оточуючих.
   Ви можете замовити у нас несвітлові вивіски, і це буде максимально бюджетним та простим способом створення зовнішньої реклами, а також оформлення вхідної групи в магазин, салон краси, ресторан, клуб, тощо. У несвітлових вивісках відсутнє внутрішнє або зовнішнє підсвічування, але на них можна розмістити таку інформацію як назва фірми, логотип, вид діяльності компанії, її місцезнаходження та режим роботи. Матеріали, з яких виготовляються несвітлові фасадні вивіски дуже різноманітні. Фахівці Майстерні реклами «RETEM» із задоволенням допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант вивіски, враховуючи особливості місця і поверхні, на яку вона буде кріпитися, а також бюджету, який Ви маєте в своєму розпорядженні. Несвітлова вивіска є оптимальним варіантом для реклами бізнесу, однак вона ефективна тільки в денний період доби.
    Світлові фасадні вивіски
    Для того, щоб Ваша компанія була впізнаваною не тільки вдень, а і вночі, можемо запропонувати Вашій увазі виготовлення світлової фасадної вивіски. В такому випадку реклама буде працювати на Ваш бізнес цілодобово, приваблювати все більше нових клієнтів і, відповідно, забезпечить збільшення прибутку. Світлова вивіска здатна створити неповторний імідж для Вашої компанії, яка буде виділятися на тлі інших. Тому до зовнішньої реклами потрібно підходити виважено, адже непродумана і посередня реклама легко губиться на загальному фоні, а оригінальна вивіска з неординарним дизайном – відмінний спосіб цього уникнути.